Środa, 23 Styczeń 2019-Ildefonsa i Rajmunda
TwojRynek

Branże

Dom i ogród / Ogrodnictwo i sprzęt

Jeżeli chodzi o ogrodnictwo, Zielona Góra do zaoferowania ma bardzo wiele. Poszukując firmy, która profesjonalnie zajmie się ogrodem, osoba nie rozeznana w lokalnym rynku poczuć się może zagubiona. Na szczęście stworzyliśmy naszą stronę, na której możecie Państwo w jednym miejscu odnaleźć bardzo wielu usługodawców z tej, a także innych branż. Wspierając się ofertą, opiniami wystawionymi przez użytkowników, a także własną intuicją, z pewnością znajdziecie firmę, która spełni Wasze oczekiwania. Zapraszamy do regularnego korzystania z portalu Twojrynek.pl!

ATAROWSKI Centrum Narzędzi i Sprzętu Ogrodniczego
Obsługa techniczna osób i firm działających w sektorze leśnym, ogrodniczym, komunalnym, budowlanym wykorzystującymi do pracy pilarki, kosiarki, myjki, agregaty, zagęszczarki i inne urządzenia w których zastosowane są silniki elektryczne i spalinowe o mocy do 3.5 do 60 KM.
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu będącego w naszej ofercie.
Współpracujemy z firmami Stihl, Viking, Al-ko, John Deere, Etesia, Krenzle, Kamakipor, Stiga, Briggs&Stratton, Kohler, Honda, Fiskars, Walter.
 

więcej ›
KMB Mirosław Babicz
Usługi wysokościowe metodami alpinistycznymi. Wycinanie drzew i przycinanie gałęzi. Remonty dachów, elewacji kominów, masztów, silosów i elewatorów zbożowych. Odśnieżanie dachów. Mycie powierzchni szklanych, czyszczenie elementów elewacji obiektów. Montaż tablic reklamowych. Okolicznościowy wystrój budynków. Usługi podnośnikiem koszowym.

więcej ›
RYMIKO Zakład Pielęgnacji Drzew i Zieleni
Wycinanie drzew rosnących w warunkach ekstermalnie trudnych, leczenie i pielęgnacja drzew, prace konserwatorskie na drzewach zabytkowych założeniach ogrodowych. Usługi podnośnikiem koszowym o zasiegu 14, 22, 24 m, wynajem oraz środki transportowe.

więcej ›
Usługi wysokościowe metodami alpinistycznymi, remonty dachów, elewacji, montaż i demontaż konstrukcji, zabezpieczenia antykorozyjne, piaskowanie i hydropiaskowanie, profesjonalne mycie i malowanie dachów, elewacji oraz ścian, budowa i remonty kominów, montaż hal z zabudową, pielęgnacja drzew i krzewów (arborystyka).

więcej ›
ZAKŁAD UTRZYMANIA TERENÓW ZIELENI Lech Rabiza
Profesjonalne urządzanie ogrodów, fachowe przycinanie drzew i krzewów, instalacje systemów nawadniających terenów zielni, ścinanie drzew, usługi podnośnikiem koszowym.

więcej ›
ZIELONY LAS Paweł Stankiewicz
  • 66-016 Zielona Góra, ul. Poziomkowa 20
  • tel. kom. 602-268-058
  • Wyślij e-mail
Aranżacja terenów zielonych; Projektowanie; Wykonawstwo; Materiały; Systemy nawodnieniowe; Drewno kominkowe; Tarasy drewniane; Usługi mikrociągnikiem ogrodniczym.

więcej ›