Sobota, 15 Grudzień 2018-Celiny i Waleriana
TwojRynek

Branże

Budownictwo / Farby, tynki, elewacje, ocieplenia

KLEKS Materiały Budowlane
Wełna, styropian, systemy dociepleń, gipsy,gładzie, kleje i zaprawy budowlane, hydroizolacje, farby emulsyjne i ftalowe, mieszalnia farb Tikkurilla- Beckers, mieszalnia farb i tynków Atlas, Malfarb, lakiery, silikony, piany, taśmy, rury i kształtki kanalizacyjne PCV, ochrona drewna, ościeżnice, systemy suchej zabudowy, płyty OSB, tynki ręczne i maszynowe.

więcej ›
REWERS – Tynki, Posadzki, Elewacje, Wynajem
Firma Rewers specjalizuje się w wykonywaniu tynków maszynowych, gipsowych lekkich, gipsowych twardych, cementowo-wapiennych, posadzek betonowych z miksokreta i elewacjach. Wynajmujemy również osuszacze powietrza dla przyspieszenia procesów budowlanych. Fachowe doradztwo i darmowa wycena. Jakość – Terminowość – Konkurencyjne Ceny. 

więcej ›
TERMAL
Farby,tynki,tapety,techniki dekoracyjne,wykończenia wnętrz,KERAKOLL – kleje. Elewacje-wykonawstwo.

więcej ›
Topór Salon Sprzedaży Serwis Autoryzowany Dealer Stihl
Sprzedaż i serwis urządzeń działających w sektorze ogrodniczym, leśnym, budowlanym, komunalnym wykorzystującym do pracy: pilarki, kosiarki, glebogryzarki, rozdrabniacze i inne urządzenia z zastosowaniem silników elektrycznych i spalinowych. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń będących w naszej ofercie. Współpracujemy z firmami: Stihl, Viking, Fiskras, Krysiak, Bruder, Broil King. 

więcej ›