Poniedziałek, 25 Czerwiec 2018-Łucji i Wilhelma
TwojRynek

Branże

Budownictwo / Brukarstwo

Przedstawiamy Państwu Katalog Firm z branży brukarstwo, funkcjonujących na terenie miasta Zielona Góra i w jego sąsiedztwie. Poniżej znaleźć można oferty przedsiębiorstw proponujących usługi brukarskie oraz opinie o jakości tych usług, dodawane przez klientów. Dzięki rozwiązaniom takim jak nasz Katalog Firm, mają Państwo możliwość wyboru fachowca na podstawie przygotowanego przez niego opisu, a także bazując na zdaniach wyrażonych przez jego kontrahentów. Zanim zdecydują się Państwo na usługi brukarskie konkretnego przedsiębiorcy, warto zapoznać się z jego charakterystyką, umieszczoną w naszym Katalogu Firm. Jeśli interesuje Państwa profesjonalne i kompleksowe brukarstwo, a Waszym miejscem zamieszkania jest Zielona Góra lub jej okolice, to zachęcamy do skorzystania z proponowanego przez nas rejestru.

GARDEN BRUK Grzegorz Brudz
Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie; Układanie polbruku,kostki granitowej,bruku klinkierowego. Drenaże odwodnienia. Ogrodzenia panel,siatka. Ogrody,trawniki nawadniania. Usługi koparko-ładowarką,wywrotką,minikoparką. 

więcej ›
ZAKŁAD BETONIARSKI Bogusław Burzyński
Wykonujemy roboty budowlane z kostki betonowej: - drogi, place, chodniki. Oferujemy drogowe materiały budowlane :krawężniki, obrzeża, kostkę betonową, płytki chodnikowe. Sprzedajemy beton.

więcej ›