Piątek, 22 Luty 2019-Marty i Małgorzaty
TwojRynek

Branże

Budownictwo / Brukarstwo

Przedstawiamy Państwu Katalog Firm z branży brukarstwo, funkcjonujących na terenie miasta Zielona Góra i w jego sąsiedztwie. Poniżej znaleźć można oferty przedsiębiorstw proponujących usługi brukarskie oraz opinie o jakości tych usług, dodawane przez klientów. Dzięki rozwiązaniom takim jak nasz Katalog Firm, mają Państwo możliwość wyboru fachowca na podstawie przygotowanego przez niego opisu, a także bazując na zdaniach wyrażonych przez jego kontrahentów. Zanim zdecydują się Państwo na usługi brukarskie konkretnego przedsiębiorcy, warto zapoznać się z jego charakterystyką, umieszczoną w naszym Katalogu Firm. Jeśli interesuje Państwa profesjonalne i kompleksowe brukarstwo, a Waszym miejscem zamieszkania jest Zielona Góra lub jej okolice, to zachęcamy do skorzystania z proponowanego przez nas rejestru.

DOM I OGRÓD
Kamienie ogrodowe - największy wybór kamieni ozdobnych z całego świata min. kwarcyt, serecyt, filit, marmur, piskowiec, wapń, kwarc lodowy. Granity - blaty, stopnie, parapety, opaski kamienne. Żwiry ozdobne - żółty, szary, zielony, różowy, czerwony i biały. Figury ogrodowe, ogrodzenia, kamienne kaskady. Projektowanie i układanie kostki granitowej, chodniki, murki, usługi brukarskie.

więcej ›
FAST-BRUK Usługi Brukarskie
Wykonujemy prace w zakresie: polbruku, kostki granitowej, kamienia polnego, łupka, montaż ogrodzeń, układamy kostkę wokół pomników.

więcej ›
KNK BARGO
  • 65-119 Zielona Góra, Zielona Góra ul. Sulechowska 4a
  • tel. 502408282, tel. kom. 502408282
  • Wyślij e-mail
Ogrodzenia. Kostka brukowa i klinkierowa. Cegła klinkier i ręcznieformowana. Okładziny ścienne i dekoracje. Projekty i realizacja - Zapraszamy! 

więcej ›