Piątek, 22 Luty 2019-Marty i Małgorzaty
TwojRynek

Branże

Budownictwo / Okna i drzwi, rolety, parapety

OKNA 24
Naprawy stolarki nowego i starego typu. Naprawa okuć. Wymiany uszczelek. Regulacje, poprawa montażu okien. Wymiany szyb. Udrażnianie odwodnieni. Usuwanie uczucia chłodu. Serwis pogwarancyjny. Montaż nawiewników okiennych, okuć. Sprzedaż, montaż, okien, drzwi, rolet, bram garażowych, roletek, moskitier.

Komentarze

Średnia ocena
pozytywna (0,50) pozytywna (0,50) pozytywna (0,50)
(2 opinie)
 • ADAM
  2016-06-13
  pozytywna pozytywna pozytywna
  Czy mówimy o tej samej firmie? Ja korzystałem z usługi Firmy Okna 24 i mam bardzo pozytywną opinię. Dotyczy fachowej, terminowej wymiany starej stolarki okiennej. Polecam usługi firmy OKNA 24.

 • Klientka ZielonaGóra
  2016-06-09
  neutralna neutralna neutralna
  Odradzam usługi OKNA24 z Zielonej Góry. Postanowiłam wyregulować okna. Właściciel firmy, który dokonywał regulacji zalecił także wymianę uszczelek twierdząc, że są zużyte i nie są oryginalne. Ponieważ nie byłam w stanie określić czy poprzedni właściciele mieszkania wymieniali uszczelki, uwierzyłam na słowo i zgodziłam się na wymianę. W efekcie prac okno i nowe uszczelki zaczęły przeciekać. Woda wciekała przez wywietrzniki wgłąb ściany. Na parapecie i pod parapetem mam podczas opadów deszczu powódź. Ściana popękała a z właścicielem próbuję umówić się już drugi tydzień na wizytę w celu oględzin zniszczeń i korekty prac. Mówi, że skontaktuje się w następnym tygodniu i tak przekłada kontakt z tygodnia na tydzień. Ewidentnie unika spotkania i poniesienia odpowiedzialności. ODRADZAM takie partactwo.
*

Dodaj komentarz

 • Autor *
 • E-mail *
 • Ocena*
  negatywna neutralna pozytywna
 • Komentarz *
 • Przepisz kod (wielkość liter ma znaczenie)