Sobota, 15 Grudzień 2018-Celiny i Waleriana
TwojRynek

Branże

Spis alfabetyczny

SETAR Meble na Wymiar
Meble kuchenne, łazienkowe, biurowe, sklepowe, szafy wnękowe i garderoby, meble na wymiar.

więcej ›
Spółdzielnia Socjalna DACH TEAM
  • 66-015 Zielona Góra, Zielona Góra ul. Przylep - Kolejowa 1
  • tel. 693 369 233, tel. kom. 571 432 908
  • Wyślij e-mail
KONSTRUKCJE DREWNIANE, DEKARSTWO, BLACHARSTWO
ADAPTACJA PODDASZY
 

więcej ›
STREFA DRUKU
Drukarnia Wielkoformatowa.
Druk wielkoformatowy, folie, tablice, banery, laminowanie.
 

więcej ›
TEL-NEA Andrzej Piotrowski
Centrale telefoniczne, anteny SAT i DVB-T (telewizja naziemna), monitoring (kamery), domofony, systemy alarmowe. 

więcej ›
TERMAL
Farby,tynki,tapety,techniki dekoracyjne,wykończenia wnętrz,KERAKOLL – kleje. Elewacje-wykonawstwo.

więcej ›
Topór Salon Sprzedaży Serwis Autoryzowany Dealer Stihl
Sprzedaż i serwis urządzeń działających w sektorze ogrodniczym, leśnym, budowlanym, komunalnym wykorzystującym do pracy: pilarki, kosiarki, glebogryzarki, rozdrabniacze i inne urządzenia z zastosowaniem silników elektrycznych i spalinowych. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń będących w naszej ofercie. Współpracujemy z firmami: Stihl, Viking, Fiskras, Krysiak, Bruder, Broil King. 

więcej ›
Usługi wysokościowe metodami alpinistycznymi, remonty dachów, elewacji, montaż i demontaż konstrukcji, zabezpieczenia antykorozyjne, piaskowanie i hydropiaskowanie, profesjonalne mycie i malowanie dachów, elewacji oraz ścian, budowa i remonty kominów, montaż hal z zabudową, pielęgnacja drzew i krzewów (arborystyka).

więcej ›
WEBER DEITERMANN
Doradztwo i materiały systemowe w zakresie hydroizolacji ścian fundamentowych, tarasów, basenów, pomieszczeń mokrych, system osuszania i renowacji wilgotnych murów, materiały iniekcyjne, zaprawy techniczne do naprawy betonu, grunty, impregnaty, kleje do płytek, taśmy uszczelniające, żywice posadzkowe, wylewki samopoziomuące.

więcej ›
Najlepsze Oferty Nieruchomości !!!Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych sprzedażą nieruchomości, kupnem nieruchomości lub wynajmem nieruchomości (mieszkania, domy, działki) do skorzystania z usług naszego biura nieruchomości w Zielonej Górze. Gwarantujemy miłą, fachową oraz kompleksową obsługę. Zapewniamy niezwykle szeroki marketing. Towarzyszymy każdemu klientowi w trakcie całej transakcji aż do podpisania aktu notarialnego. Ściśle współpracujemy z bankami oraz notariuszami. Gwarantujemy indywidualne podejscie do każdego klienta do każdego klienta. Zapraszamy do współpracy!

więcej ›
ZAKŁAD INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Roman Pietraszkiewicz
Instalacje elektryczne i ochronne, wewnętrzne linie zasilające, przyłącza energetyczne, pomiary elektryczne, budowa linii kablowych i napowietrznych NN i SN, instalacje inteligentne.

więcej ›