Poniedziałek, 25 Marzec 2019-Marii i Wieńczysłąwa
TwojRynek

Nasi eksperci

Ekspert z zakresu praw konsumenta  34 porady
Od 2003 r. zajmuje się ochroną interesów konsumentów. Pracę zawodową rozpoczęła od pracy w biurze Powiatowego Rzecznika Konsumentów. W międzyczasie pełniła funkcję koordynatora projektu unijnego i zajmowała się wspieraniem przedsiębiorców zainteresowanych współpracą transgraniczną. Stanowisko Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Zielonej Górze objęła w styczniu 2009 r.
 

więcej ›
Ekspert z zakresu ubezpieczeń  33 porady
Od 19 lat zajmuję się ubezpieczeniami, pomocą w zakresie planowania wsparcia finansowego w przypadkach losowych, tak dla przedsiębiorców jak i ich przedsiębiorstw, oraz klientów indywidualnych. Doświadczenie i udzielone pełnomocnictwa pozwalają mi również proponować rozwiązania w planowaniu pomnażania majątku w funduszach inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Dotąd skorzystało i korzysta z mojej pomocy ponad 2000 klientów.  

więcej ›
Ekspert ds. inwestycji  19 porad
Z rynkiem finansowym związany niemalże od dziecka interesując się metodami pomnażania kapitału. Autor wielu publikacji dotyczących Funduszy Inwestycyjnych, Analizy Technicznej Giełdy, Sytuacji Emerytalnej w Polsce oraz metod inwestowania kapitału.
Licencjonowany Doradca Finansowy.
Współpracował na szczeblach kierowniczych i szkoleniowych z firmami takimi jak: Panorama Finansów, Open Finance, Dom Maklerski Polonia NET, Allianz, Getin Finance.

więcej ›