Poniedziałek, 25 Marzec 2019-Marii i Wieńczysłąwa
TwojRynek

O nas

Portal TwójRynek.pl
2009-02-06
 
 
 
 
 
 
Wydawnictwo TwójRynek.pl działające w oparciu o bezpłatny miesięcznik TwójRynek.pl oraz portal to jedyne w regionie tego rodzaju medium skierowane do społeczności konsumenckiej miasta Zielona Góra i okolic.
  
Odpowiadając na pytanie - gdzie i jak kupować, chcemy pomóc Ci sprawnie poruszać się po rynku w poszukiwaniu firm, towarów, usług.
 
Katalog Firm:
Aby ułatwić Ci dotarcie do sklepu, czy firmy prezentujemy największy i najbardziej aktualny Katalog Firm miasta Zielona Góra i okolic.
 
Baza porad konsumenckich:
Abyś podjął trafną decyzję zakupową i wiedział, czym kierować się przy zakupie danego towaru lub usługi publikujemy szereg cennych i praktycznych artykułów doradczych:
  • Jak kupować - z podziałem na poszczególne kategorie szczegółowo omawiają rodzaje, cechy, parametry, ceny danego produktu. Wszystko po to, aby Twój zakup ściśle odpowiadał Twoim preferencjom.
  • Raporty – służą przybliżeniu szerszego zagadnienia branżowego. Z pewnością pomogą w poruszaniu się po rynku w aspekcie konkretnej problematyki.
  • Warto wiedzieć - to baza porad konsumenckich w których piszemy o Twoich prawach, radzimy, edukujemy i przestrzegamy przed nieuczciwymi praktykami sprzedających.
  • Darmowe porady prawne - Jeśli masz konkretny problem zadaj pytanie ekspertowi . Nasi eksperci z zakresu porad prawnych, praw konsumenta, ubezpieczeń , finansów osobistych czekają na Twoje pytania.
 
Baza instytucji urzędów, organizacji konsumenckich, rzeczników konsumenta
 
Masz problem i potrzebujesz pilnego kontaktu z organizacją lub rzecznikiem konsumenta zarówno na szczeblu lokalnym jak i krajowym? Skorzystaj z naszej bazy.
 
Wzory dokumentów, umów
Tu znajdziesz przydatne szablony dokumentów i umów najpopularniejszych transakcji konsumenckich.